Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Andrea Sp. J.
pomorskie, woj. pomorskie
praca stacjonarna
4820 dni temu

ANDREA Sp. J. istnieje na rynku od 1989r. Firma produkuje wysokiej jakości produkty pończosznicze: skarpety, rajstopy, podkolanówki.

Miejsce pracy: woj. pomorskie

Nr Ref.: POM/PH/2011

Zadania:
  • opieka nad powierzonymi stałymi klientami
  • pozyskiwanie nowych, stałych odbiorców na określonym terenie
  • realizacja celów sprzedażowych
  • zbieranie zamówień
  • aktywne wspieranie działań marketingowo-promocyjnych
  • dbanie o rozwój firmy i wzrost wyników sprzedaży na podległym terenie
  • raportowanie o wynikach sprzedaży i swojej działalności do centrali firmy
Od Kandydatów oczekujemy:
  • min. rocznego doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży FMCG
  • znajomości lokalnego rynku
  • wykształcenia minimum średniego
  • umiejętności sprzedażowych popartych wynikami
  • wysokiego poziomu kultury i łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • prawa jazdy kat. B
  • prowadzenia własnej działalności gospodarczej
Oferujemy:
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • motywacyjny system wynagrodzenia powiązany z wynikami sprzedażowymi
  • możliwość rozwoju zawodowego

Więcej informacji o firmie na www.andrea.pl
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)