Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Regionalny Przedstawiciel Handlowy

IPK sp. z o.o.
wielkopolskie, Wielkopolska
praca stacjonarna
4921 dni temu

Naszym klientem jest europejski dostawca urządzeń grzewczych związanych z branżą przemysłową i obiektami użyteczności publicznej. W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje osoby do obsługi Klientów z terenu województwa wielkopolskiego na stanowisku

Nr ref.: RPH/03/11/praca

Miejsce pracy: Wielkopolska

Opis stanowiska:

Zadaniem kandydatów będzie m.in. zarządzanie sprzedażą opartą na sieci firm dealerskich na terenie województwa wielkopolskiego, rozbudowa bazy nowych klientów, doradztwo techniczne, realizacja założonych celów sprzedażowych, opieka nad kluczowymi klientami, prowadzenie szkoleń.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki o profilu technicznym np. ogrzewnictwo, mechanika, budowa maszyn, inżynieria środowiska, akceptowalne jest także wykształcenie humanistyczne (np. organizacja i zarządzanie, marketing)  poparte zainteresowaniami technicznymi
  • doświadczenie w sprzedaży (preferowana sprzedaż urządzeń/usług w sektorze B2B)
  • wysokie umiejętności interpersonalne (doskonała komunikacja, umiejętność prowadzenia prezentacji, pozytywny stosunek do ludzi, optymizm, samodzielność)
  • doświadczenie w pracy z siecią sprzedaży opartą na firmach dealerskich
  • dokładność i umiejętność wykorzystania wiedzy do rozwiązywania pojawiających się problemów technicznych i handlowych

Oferujemy:
  • samochód służbowy i inne narzędzia pracy
  • nowoczesne i konkurencyjne produkty
  • silne wsparcie marketingowe
  • dostęp do sprawdzonych procedur

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656