Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Legionowo
Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Koperfam Sp. z o.o.
Legionowo, Legionowo i okolice
praca stacjonarna
5109 dni temu

Ogłoszenie numer: 109159, z dnia 2010-08-19

Istniejąca na rynku od 1991 r. z siedzibą w Legionowie, jest dystrybutorem i producentem produktów Ognia i Wody: wkładów kominkowych, pieców wolnostojących, urządzeń C.O., saun, łaźni parowych, wanien SPA. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Legionowo, Legionowo i okolice

Nr Ref.: RPH 2010

Opis stanowiska

Praca w dziale handlowym polega na aktywnym poszukiwaniu nowych rynków zbytu oraz na utrzymywaniu dobrych relacji z klientami już pozyskanymi z woj.: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, zachodnio-pomorskiego, wielkopolskiego oraz lubuskiego.

Wymagania

  • doświadczenie w handlu minimum 5 lat
  • wykształcenie minimum - średnie techniczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • nastawienie na osiągniecie celów sprzedażowych
  • dyspozycyjność
  • otwartość na nowe kontakty
  • systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • doświadczenie w prowadzeniu samochodu, prawo jazdy kat. B
  • sprawna obsługa komputera

Oferujemy

  • bardzo interesującą pracę
  • szkolenia i doskonalenie branżowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do osiągniętych wyników
  • umowę o pracę