Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY Rekrutacja do 30-06-2010r.

Amlux Sp. z o.o.
pomorskie, Gdańsk Ph/Gd/pr
praca stacjonarna
5177 dni temu

Ogłoszenie numer: 106869, z dnia 2010-07-16

Firma AMLUX Sp. z o.o. jest firmą oferującą kompleksowe sprzątanie obiektów na terenie całej Polski. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie, Gdańsk Ph/Gd/pr

Opis stanowiska

    - Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, - Przygotowanie ofert i sprzedaż usług oferowanych przez firmę, - Reprezentowanie i kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku, - Bieżące raportowanie wyników do przełożonego, - Pozyskiwanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kluczowymi Klientami,

Wymagania

- Zaangażowanie i wysoka kultura osobista, - Umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych, - Umiejętność negocjacji i analitycznego myślenia - Samodzielność i dobra organizacja pracy - Mile widziany samochód osobowy, - Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

- Możliwość samorealizacji w młodym dynamicznym zespole. - Samodzielność i swobodę działania w ramach powierzonych zadań, - Stałe wynagrodzenie plus system prowizyjny, - Niezbędne narzędzia pracy, - Ryczałt na użyczenie samochodu osobowego, - Stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju w branży handlowej, - Przyjazną i twórczą atmosferę pracy,