Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Regionalny menedżer ds. zakupów owoców i warzyw - teren Wielkopolski

Sedlak & Sedlak
wielkopolskie
praca stacjonarna
4913 dni temu

Amplus SA jeden z największych polskich dystrybutorów owoców i warzyw, działający w całej Europie, poszukuje ambitnych i energicznych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie
Nr ref.: 15/11
Zadania:
  • systematyczny oraz bezpośredni kontakt z producentami,
  • nawiązywanie nowych kontaktów oraz rozwój bazy producentów,
  • budowanie bazy surowcowej na terenach Wielkopolski,
  • reprezentowanie firmy wobec dostawców,
  • monitorowanie dostaw, kontrola wysyłek,
  • kontrola procesów produkcji warzyw na polach,
  • przeprowadzanie audytów jakościowych u dostawców.
Wymagania:
  • doświadczenie w branży świeżych owoców i warzyw,
  • wiedza na temat produkcji roślinnej/warzywno-owocowej i zainteresowanie tą tematyką,
  • prawo jazdy kat.B (ewentualnie mile widziany własny samochód),
  • duże umiejętności interpersonalne,
  • znajomość pakietu Microsoft Office.
Oferujemy:
  • szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • ambitne wyzwania oraz duże możliwości rozwoju w szybko rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.