Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
REGIONALNY MANAGER SPRZEDAŻY

ELKO-BIS Systemy Odgromowe R. Kohut, Sz. Klaczak sp. J.
lubelskie
praca stacjonarna
4932 dni temu

Firma jest liderem na rynku w zakresie produkcji oraz montażu instalacji odgromowych.

Nr Ref.: RMS/03/2011

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za budowanie wizerunku firmy na podległym jej obszarze, oraz za udzielanie wsparcia technicznego i marketingowego partnerom handlowym naszej firmy.

Od Kandydatów oczekujemy:
  • Doskonałej znajomości rynku w branży elektrycznej,
  • Minimum 3-letniego stażu pracy na podobnym stanowisku u producenta,
  • Kreatywności,
  • Samodzielności,
  • Systematyczności,
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów,
Oferujemy:
  • Pracę w miłej atmosferze,
  • Wyposażenie niezbędne do realizacji zadań,
  • Motywacyjny system wynagradzania.