Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
Regionalny Manager Sprzedaży Bezpośredniej

OXYCOM S.A.
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
4915 dni temu

OXYCOM  S.A. poszukuje REGIONALNEGO MANAGERA SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ do budowy struktur sprzedaży MLM innowacyjnych produktów z branży teleinformatycznej (cloud computing).

Wejdź na www.oxycom.pl i dowiedz się o nas więcej.

Zadania:
  • sprzedaż usług/produktów OXYCOM SA ,
  • pozyskiwanie  nowych klientów,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z pozyskanymi klientami.
Wymagania:
  • zaangażowanie,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • zainteresowanie branżą teleifnoramtyczną (mile widzienia).
Oferujemy:
  • współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą,
  • nieograniczone możliwości zarobku przy sprzedaży atrakcyjnych, innowacyjnych produktów,
  • możliwości rozwoju w strukturach MLM (wypracowanie dochodu pasywnego),
  • szkolenia produktowa, sprzedażowe oraz pełne wsparcie techniczne/