Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Regionalny Manager Sprzedaży Bezpośredniej

OXYCOM S.A.
pomorskie
praca stacjonarna
4916 dni temu

OXYCOM  S.A. poszukuje REGIONALNEGO MANAGERA SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ do budowy struktur sprzedaży MLM innowacyjnych produktów z branży teleinformatycznej (cloud computing).

Wejdź na www.oxycom.pl i dowiedz się o nas więcej.

Zadania:
  • sprzedaż usług/produktów OXYCOM SA ,
  • pozyskiwanie  nowych klientów,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z pozyskanymi klientami.
Wymagania:
  • zaangażowanie,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • zainteresowanie branżą teleifnoramtyczną (mile widzienia).
Oferujemy:
  • współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą,
  • nieograniczone możliwości zarobku przy sprzedaży atrakcyjnych, innowacyjnych produktów,
  • możliwości rozwoju w strukturach MLM (wypracowanie dochodu pasywnego),
  • szkolenia produktowa, sprzedażowe oraz pełne wsparcie techniczne/
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)