Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Regionalny Koordynator Sprzedaży

InfoMonitor Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
lubelskie
praca stacjonarna
5715 dni temu

Ogłoszenie numer: 52555, z dnia 2008-11-26

Instytucja zaufania publicznego tworząca bezpieczeństwo obrotu gospodarczego, kształtująca przyjazny rynek i wpływająca na odpowiedzialność społeczną poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie

Opis stanowiska

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie sprzedaż i koordynacja sprzedaży usług i produktów InfoMonitora Biura Informacji Gospodarczej S.A. www.infomonitor.pl realizowanej przez Partnerów i Agentów Handlowych w wyznaczonym regionie (lubelskie, warmińsko-mazurskie, opolskie)

Wymagania

Od osoby kandydującej na to stanowisko oczekujemy:
  • Umiejętności sprzedażowych,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Wykształcenia wyższego, ewentualnie rozpoczętych studiów,
  • Poczucia humoru,
  • Praktycznej znajomości obsługi komputera (MS Office: Word, Excel, Outlook). Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży.
  • Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz motywacyjny system prowizyjny,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia na stanowisku kierowniczym,
  • Telefon komórkowy, laptop z łączem internetowym, pakiet zdrowotny,
  • Szkolenia wdrażające w zakresie obowiązków,
  • Szkolenia z technik sprzedaży,
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego.