Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Regionalny Koordynator Sprzedaży

IPK sp. z o.o.
Gdańsk, region Gdańsk
praca stacjonarna
4962 dni temu

IPK Sp. z o. o. działa na rynku doradztwa personalnego od 1991 roku. Obecnie dla naszego Klienta, europejskiego lidera w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości żywności, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: RKS-AW/02/11/praca

Miejsce pracy: region Gdańsk

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku  odpowiedzialna będzie za:

  • aktywną sprzedaż, obsługę dotychczasowych oraz pozyskiwanie nowych klientów  na powierzonym obszarze w segmencie detalicznym, piekarniczym oraz HORECA;
  • realizowanie celów sprzedażowych;
  • współpracę z klientami w kanale nowoczesnym;
  • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami;
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów oraz przygotowywanie ofert handlowych;
  • prowadzenie analiz sprzedaży.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki ekonomiczne);
  • min. 5-letnie doświadczenie w pracy w firmie z branży FMCG (mile widziany segment detaliczny lub HORECA);
  • kilkuletnie doświadczenie w pozyskiwaniu klientów oraz rozwijaniu sprzedaży na podległym terenie;
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych;
  • mile widziana wiedza z zakresu  zarządzania kategorią (category management);
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • prawo jazdy kat. B;
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pracę w terenie w systemie 4-1 (4 dni w tygodniu w terenie, 1 dzień w biurze).

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656