Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Milicz
Regionalny koordynator sprzedaży

PROFIX Sp. z o.o.
Milicz, Powiat Milicz I Sąsiednie Powiaty
praca stacjonarna
7053 dni temu

Ogłoszenie numer: 12502, z dnia 2005-06-29

Lider branży narzędziowej o ugruntowanej pozycji na rynku

Miejsce pracy: Milicz, Powiat Milicz I Sąsiednie Powiaty

Opis stanowiska

współtworzenie oraz realizacja polityki handlowej w podległym rejonie. Rozbudowa sieci sprzedaży oraz dbałość o dotychczasowych klientów. Kreowanie wizerunku firmy.

Wymagania

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale handlowym. Znajomość środowiska Windows w zakresie programów Word, Excel, Outlook Express, prawo jazdy kat.B, dyspozycyjność, mile widziana znajomość branży narzędziowej

Oferujemy

proponujemy pracę w stabilnej firmie z wieloletnimi tradycjami, system szkoleń, niezbędne narzędzia pracy: telefon komórkowy, notebook oraz samochód służbowy