Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
REGIONALNY KOORDYNATOR SPRZEDAŻY MEBLI POD ZABUDOWĘ

Meble Heban E.A. Mucha sp.j.
lubelskie
praca stacjonarna
4920 dni temu

Ogłoszenie numer: 140858, z dnia 2011-03-29

Sieć Salonów Meblowych
poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie

Opis stanowiska

  • wspieranie i kierowanie ekipą sprzedawców i monterów w kilku punktach
    sprzedaży;
  • dbanie o wygląd ekspozycji oraz profesjonalizm obsługi klienta.

Wymagania

  • mile widziana znajomość w branży meblowej w szczególności szafy i kuchnie pod zabudowę;
  • doświadczenie na stanowisku handlowym;
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i analityczne;
  • zdolność do projektowania i aranżacji wnętrz;
  • komunikatywność, determinacja w działaniu;
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz programów do projektowania i
    aranżacji wnętrz (np. Pro 100);
  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • wynagrodzenie dwuskładnikowe (płaca zasadnicza + premia);
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).