Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY

Telepolska Sp. z o.o.
lubelskie, Lublin, Katowice, Szczecin
praca stacjonarna
6406 dni temu

Ogłoszenie numer: 25973, z dnia 2007-01-31

TelePolska Sp. z o.o. to niezależny operator telekomunikacyjny, wchodzący w skład holdingu telekomunikacyjnego TelePolska Holding. TelePolska działa na polskim rynku od 2001 roku, dostarczając swoim Klientom rozwiązania technologiczne ułatwiające pracę i zdobywanie przewagi nad konkurencją. Jesteśmy organizacją elastyczną, a nasza oferta odzwierciedla najlepsze wzory na rynku światowym. Priorytetem działalności TelePolska jest świadczenie najwyższej jakości usług przy zachowaniu konkurencyjnej ceny i profesjonalnej obsługi Klienta. Wysoką jakość usług gwarantują doświadczeni pracownicy i nowoczesne technologie.

Miejsce pracy: lubelskie, Lublin, Katowice, Szczecin

Opis stanowiska

Do osób zatrudnionych na tym stanowisku będzie należało: - budowa i nadzór nad grupą sprzedażową - aktywne pozyskiwanie klientów - planowanie i organizowanie spotkań - przeprowadzanie rozmów handlowych - prezentacja oferty usług telekomunikacyjnych u klienta - udzielanie informacji o produktach i usługach w procesie sprzedaży - negocjowanie warunków współpracy z klientem oraz zawieranie umów - sporządzanie raportów z wyników sprzedaży - opieka nad klientem (posprzedażowa)

Wymagania

- doświadczenie w zarządzaniu grupą sprzedaży - doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług dla klientów biznesowych - doświadczenie w branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem - prawo jazdy kat. B - obsługa komputera w zakresie MS Office, Internet - zorientowanie na sukces i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów

Oferujemy

- możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie - bardzo atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników - miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole