Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Regionalny Kierownik Sprzedaży

STOCZEK Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa,Siedlce, Białystok, Płock, Olsztyn
praca stacjonarna
6799 dni temu

Ogłoszenie numer: 14294, z dnia 2005-12-06

Producent dań gotowych, dżemów, sałatek i ogórków

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa,Siedlce, Białystok, Płock, Olsztyn

Opis stanowiska

Nadzór nad grupą przedstawicieli handlowych Utrzymywanie kontaktów z klientami Pozyskiwanie nowych klientów Odpowiedzialność za wyniki sprzedaży w regionie

Wymagania

Wykształcenie minimum średnie Doświadczenie na podobnym stanowisku Prawo jazdy kat. B Pełna dyspozycyjność

Oferujemy

Firma oferuje: Samochód służbowy Telefon komórkowy Wynagrodzenie podstawowe + premia zależna od wyników sprzedaży