Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie
Regionalny Kierownik Sprzedaży: Sprzedaż Projektowa. Konstrukcje i komponenty stalowe

Fair Recruitment
opolskie
praca stacjonarna
5019 dni temu

Ogłoszenie numer: 126960, z dnia 2010-12-21

Fair Recruitment to niezależna agencja rekrutacyjna świadcząca usługi z zakresu doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz headhuntingu. Posiadamy bogate doświadczenie w rekrutacji, selekcji, relokacji na międzynarodowych rynkach pracy oraz w Polsce.

Miejsce pracy: opolskie

Nr Ref.: Miejsce pracy: cała Polska

Opis stanowiska

Liczba wakatów: 2

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Miejsce pracy: cała Polska (region Polski Północnej i Południowej)

Rola:

  • Reprezentowanie interesów Firmy na określonym obszarze Polski, a w szczególności prowadzenie działań zmierzajacych do wzrostu sprzedaży produktów i rozwiązań konstrukcyjnych, oferowanych przez Firmę.
  • Zasadniczym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku, będzie sprzedaż kompleksowych projektów i rozwiązań, dotyczących obiektów opartych o konstrukcję stalową.

Zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie nowych projektów, inwestycji, obiektów budowalnych, do których firma, jako producent konstrukcji i komponentów stalowych, może dostarczyć swe komponenty budowlane (konstrukcje ramowe, ścienne, dachowe oraz akcesoria)
  • Nawiązywanie i utrzymywanie efektywnych kontaktów handlowych z inwestoram i z potencjalnymi klientami
  • Nawiązywanie kontaktów z generalnymi wykonawcami, projektantami / architektami inwestycji budowlanych
  • Formułowanie ofert handlowych i tworzenie kosztorysów
  • Dokonywanie obliczeń dotyczących ścian i dachów (systemów keset ściennych, systemów fasadowych)
  • Udział w negocjacjach handlowych
  • Realizacja założonych celów budżetowych
  • Analiza konkurencji i bieżącej sytuacji rynkowe
  • Raportowanie bieżącej dzialności oraz wyników sprzedaży

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane o profilu budowlanym (inż. budownictwa), ewentulanie mechanicznym,
  • Niezbędne doświadczenie z zakresu realizacji inwestycji budowlanych, wykonawstwa projektów
  • Preferowane min. 2 lata doświadczenia w segmencie hal stalowych
  •  Umiejętność dokonywania kalkulacji i kosztorysów (obudowy, ściany, dachy)
  • Bardzo dobra znajomośc pakietu MS Office (Excel)
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów w sektorze budowlanym
  • Wysokie zdolności negocjacyjne,
  • Zorientowanie na klienta
  • Dobra organizacji pracy własnej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Wysoka samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie i dyspozycyjność
  • Umiejętność skutecznego komunikowania się i analitycznego myślenia
  • Preferowana znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Zatrudnienie stałe w dowolnej formie: umowa o pracę, kontrakt managerski lub jako podwykonawca.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia uzależniona od wyników sprzedaży -
  • Niezbędne narzędzia pracy