Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
REGIONALNY DYREKTOR SPRZEDAŻY

IPK sp. z o.o.
podkarpackie, region południowy
praca stacjonarna
5039 dni temu

Aktualnie dla naszego Klienta – firmy będącej liderem w produkcji i sprzedaży materiałów budowlanych, związku ze stałym rozwojem działalności poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: DS-TS/11/10/praca

Miejsce pracy: region południowy

Opis stanowiska:

Osoba ta podlegać będzie Dyrektorowi Sprzedaży. Odpowiedzialna będzie za zarządzanie sprzedażą na podległym terenie. Zadania: - Kierowanie pracą podległego zespołu - Zarządzanie budżetem regionu sprzedaży - Negocjowanie umów handlowych - Udział w opracowywaniu strategii sprzedaży dla regionu - Przygotowywanie i realizowanie planów sprzedaży - Analizowanie rynku i reagowanie na zmiany w celu maksymalizacji wyników sprzedaży - Nadzór nad realizacją zawartych kontraktów

Oczekiwania:

- Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie lub budownictwo - Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w branży materiałów budowlanych - Mile widziane doświadczenie w kontaktach handlowych z firmami budowlanymi, drogowymi i marketami DIY - Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji - Znajomość narzędzi i zasad analizowania rynku i wnioskowania o kierunkach jego rozwoju

Oferujemy:

Nasz Klient oferuje możliwość realizacji ambitnych zadań sprzedażowych produktów o wysokiej jakości oraz możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się organizacji. Jednocześnie zapewnia adekwatne do rangi stanowiska wynagrodzenie i narzędzia pracy.

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656