Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Regionalny Doradca Handlowy

Guard Systems Polska S.A.
wielkopolskie
praca stacjonarna
5640 dni temu

Ogłoszenie numer: 62306, z dnia 2009-04-09

Norweska firma z branży zabezpieczeń, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • Stały kontakt z klientami firmy
  • Rozwijanie sieci sprzedaży
  • Raportowanie okresowe do przełożonych
  • Prowadzenie szkoleń produktowych
Oferta dotyczy 3 stanowisk:
    1. region woj. mazowieckiego 2. region woj. wielkopolskiego 3. region woj. łódzkiego

Wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie
  • Udokumentowane sukcesami co najmniej trzyletnie doświadczenie w sprzedaży
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Znajomość aplikacji MS Office
  • Aktualne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • Znajomość lokalnego rynku branży samochodowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Oferujemy pracę w młodym zespole,
  • Dobre wynagrodzenie z pakietem socjalnym.
  • Samochód Służbowy, laptop oraz wszystkie potrzebne narzędzia pracy.
Możliwość objęcia stanowiska Regionalnego Kierownika Sprzedaży.