Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA TECHNICZNO-HANDLOWEGO

PANEL-METAL Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5966 dni temu

Ogłoszenie numer: 45477, z dnia 2008-06-18

Producent płyt warstwowych oferujący cenione przez klientów rozwiązania systemowe dla budownictwa przemysłowego poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Odpowiedzialnego za sprzedaż i doradztwo techniczne oraz nawiązywanie i rozwijanie trwałych kontaktów z klientami firmy–projektantami, inwestorami oraz wykonawcami obiektów w regionie.

Wymagania

- wykształcenia minimum średniego (miło widziane budowlane), - zdolności łatwego komunikowania się i współpracy, - zaangażowania, samodzielności, rzetelności i kreatywności, - prawa jazdy i gotowości do odbywania podróży służbowych, - umiejętności praktycznego wykorzystania komputera, - doświadczenie w pracy w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- umowę o pracę lub pracę na zasadzie własnej działalności gospodarczej, - ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i zaangażowanym zespole, - odpowiednie do zadań narzędzia pracy (w tym samochód służbowy po okresie próbnym), - motywacyjny system wynagrodzeń.