Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Regionalnego Przedstawiciela Handlowego

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań, okolice Poznania
praca stacjonarna
6392 dni temu

Ogłoszenie numer: 28682, z dnia 2007-04-20

Nasz Klient to producent naklejek i etykiet.

Miejsce pracy: Poznań, okolice Poznania

Nr Ref.: HWC/2003/07

Opis stanowiska

Zadania: - odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych w podległym regionie (druk etykiet); - pozyskiwanie nowych zleceń na podległym terenie; - reprezentowanie firmy w regionie; - przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji handlowych; - zapewnianie Klientom wysokiej jakości usług; - utrzymywanie i budowanie owocnych relacji z Klientami; - współpraca z drukarnią.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie; - doświadczenie w branży poligraficznej; - doświadczenie w sprzedaży produktów udokumentowane sukcesami; - umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów; - umiejętność prowadzenia negocjacji; - duże zdolności organizacyjne, aktywność i sumienność; - obsługa komputera: MS Office; - prawo jazdy.

Oferujemy

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; - pracę w miłym zespole; - stałą możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia; - zatrudnienie na umowę o pracę; - atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy.