Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Regional Sales Manager

Lenzkes Techniki Mocowania Sp. z o. o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
5104 dni temu

Ogłoszenie numer: 120713, z dnia 2010-10-28

jest wiodącym producentem narzędzi mocujących na świecie. Ponad 80.000 klientów używa naszych rozwiązań. Jakość naszych narzędzi cechuje się najwyższym poziomem wykonania. Do grona naszych klientów należą prawie wszytskie największe koncerny przemysłowe na świecie.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Nr Ref.: 20101007

Opis stanowiska

Do zadań handlowca należy sprzedaż narzędzi produkowanych przez firmę matkę z Niemiec do istniejących klientów jak również pozyskiwanie nowych klientów na terenie Polski. Handlowiec odpowiedzialny jest za obsługę klientów w swoim regionie. Stanowisko pracy znajduje się w naszym biurze w Poznaniu jednakże naszą ofertę kierujemy do kandydatów z całego kraju lub zagranicy.

Wymagania

  • Minimum wykształcenie średnie
  • Cechy charakteru handlowca
  • Samodzielna praca
  • Umiejętność obsługi komputera, programów pakietu office oraz internetu i email
  • mile widziana ale nie konieczna znajomość komunikacyjna jęzka niemieckiego, angielskiego, litewskiego, estońskiego, łotewskiego lub rosyjskiego.
  • Oferujemy

    Lenzkes Techniki Mocowania Sp. z o.o. oferuje stałą pracę oraz stałe wynagrodzenie na poziomie co najmniej przeciętnej krajowej. Możliwość szkolenia w spółce matce w Niemczech lub innych jej oddziałach w Europie. Możliwość podwyższania swoich kwalifikacji. Praca odbywa sie na miejscu w Poznaniu w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.45 do 16.30 oraz w piątki godzinach 7.45 do 15.15 wraz z przerwami. Dla osób z poza Poznania oferujemy w razie potrzeby w początkowym okresie również zakwaterowanie. Naszą ofertę kierujemy również do stażystów oraz praktykantów.