• Ekspert ds. polityki kredytowej i procesu klienta korporacyjnego

    PKO Bank Polski   Warszawa, Świętokrzyska 36    praca hybrydowa
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat
    15 godz.
    Na co dzień w naszym zespole:pracujesz w Departamencie Ryzyka Kredytowego Klienta Korporacyjnego,tworzysz i wdrażasz regulacje wewnętrzne w zakresie procesu oceny i monitorowania ryzyka kredytowego klientów korporacyjnych,inicjujesz zmiany w procesach wykorzystywanych do oceny ryzyka kredytowego...
  • Credit Controller/ Specjalista ds. windykacji

    JZO S.A.   Warszawa    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista mid / junior  umowa zlecenie  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    monitorowanie i zarządzanie procesami kontroli kredytowej; wdrażanie zasad i procedur kontroli; ustalanie limitów kredytowych i ocena zdolności kredytowej Klientów; utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami; skuteczne ograniczanie ryzyka kredytowego Klientów; zapewnienie terminowości windykacji;

    JZO S.A.   Jelenia Góra    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    6 dni
Zobacz więcej ofert pracy

Regional Credit Risk Analyst

Arval Service Lease Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3226 dni temu

Ogłoszenie numer: 875231, z dnia 2015-11-18

Arval Service Lease Polska

W związku z rozwojem organizacji

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie częścią zespołu Regional Credit Risk odpowiedzialnego za ocenę zdolności kredytowej w regionie
Europy Środkowej, a w szczególności:

  • Kompletowanie i weryfikacja dokumentacji kredytowej,
  • Kontakt z Klientami zewnętrznymi w celu uzyskania dodatkowych danych/informacji potrzebnych do analizy (sporadycznie),
  • Kontrola poprawności danych we wnioskach kredytowych,
  • Przygotowywanie rekomendacji kredytowych i ich prezentowanie na komitetach kredytowych,
  • Administrowanie limitami kredytowymi w systemie,
  • Kontrola i weryfikacja zabezpieczeń,
  • Ścisła współpraca z działami Sprzedaży, Windykacji, Prawnymi,
  • Modyfikacja i usprawnianie narzędzi analizy kredytowej,
  • Raportowanie na potrzeby Regionu i Centrali.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego na jednym z kierunków: ekonomia / finanse,
  • 1-2 lata doświadczenia w analizie kredytowej klientów detalicznych i/lub MŚP w banku lub firmie leasingowej,
  • Biegłej znajomości języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem),
  • Bardzo dobrych umiejętności posługiwania się pakietem Microsoft Office, w szczególności programem Excel ( znajomość VBA będzie dodatkowym atutem),
  • Umiejętności prowadzenia prezentacji biznesowych,
  • Samodzielności w organizowaniu własnej pracy,
  • Umiejętnością pracy w międzynarodowym zespole.

Kandydaci powinni cechować się:

  • Analitycznym myśleniem,
  • Samodzielnością w podejmowaniu decyzji,
  • Bardzo dobrą umiejętnością komunikacji,
  • Odpowiedzialnością, sumiennością i samodyscypliną,
  • Umiejętnością pracy pod presją czasu,
  • Chęcią poszerzania wiedzy i umiejętności.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo (min. 16 miesięcy)
  • Życzliwą atmosferę pracy w zespole specjalistów i ekspertów,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny.