Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Goleniów
Referent ds windykacji czynszowej

Goleniowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Goleniowie ul. W.Witosa7
Goleniów
praca stacjonarna
5740 dni temu

Ogłoszenie numer: 52502, z dnia 2008-11-26

Firma zajmuje się administrowaniem budynków mieszkalnych i użytkowych oraz budową nowych budynków mieszkalnych na wynajem

Miejsce pracy: Goleniów

Opis stanowiska

  • Bieżąca kontrola i windykacja należności,
  • Nadzór nad terminowością dokonywanych wpłat oraz ich analiza,
  • Dekretacja i wprowadzanie dokumentów księgowych,
  • Analiza kont czynszowych,
  • Sporządzanie sprawozdań,
  • Weryfikacja dokumentów pod względem merytorycznym i rachunkowym,
  • Raportowanie wyników do przełożonego,
  • Współpraca z innymi działami w spółce,
  • Wykonywanie innych czynności administracyjnych w dziale księgowości

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów wyższych ( preferowana specjalizacja związana z rachunkowością ),
  • praktyczna i teoretyczna wiedza zagadnień z zakresu rachunkowości,
  • minimum roczne doświadczenie w pracy w dziale finansowo-księgowym,
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera – pakiet Windows, Office, Internet,
  • wysoka samodzielność, kreatywność oraz komunikatywność,
  • dokładność, sumienność i odpowiedzialność,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • system wynagradzania adekwatny do osiąganych wyników