Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Szczawno-Zdrój
Referent ds. Ustalania Kontaktów z Dłużnikami - praca z dokumentami

Kruk S.A.
Szczawno-Zdrój
praca stacjonarna
3867 dni temu

Miejsce pracy: Szczawno-Zdrój

Nr Ref.: RUKD/A/12/2013

Opis stanowiska

  • Ustalanie, uzupełnianie i aktualizacja danych na podstawie zeskanowanej w systemie dokumentacji
  • Selekcja pozyskanych informacji
  • Weryfikacja poprawności zapisów w systemie

Wymagania

  • Umiejętność wyszukania w krótkim czasie konkretnych (wskazanych) informacji
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Nastawienie na realizację różnorodnych zadań
  • Realizacja zadań w wyznaczonym terminie
  • Skrupulatność, dokładność i rzetelność w wykonywanych obowiązkach
  • Dobra znajomość pakietu Office (przede wszystkim Excel)
  • Zdolność do szybkiego uczenia się i radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • Otwartość na zmiany, aktywny udział we wprowadzaniu zmian
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Uczestnictwo w budowaniu procesu ustalania kontaktów i aktualizacji danych oraz innych ciekawych wyzwaniach
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę w systemie 2-zmianowym (w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Cykl szkoleń wdrożeniowych przygotowujących do pracy (prawne, interpersonalne)

Informujemy, że administratorem danych jest KRUK S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Wołowskiej 8. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie danych osobowych w zakresie szerszym niż określony w/w przepisami prawa jest dobrowolne i następuje na podstawie dobrowolnej zgody.