Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Referent ds. Obsługi Klienta

Kancelaria Prawna LEXUS Spółka Komandytowa
Wrocław
praca stacjonarna
4883 dni temu

Kancelaria Prawna „LEXUS" Spółka Komandytowa,

specjalizująca się w obsłudze banków w postępowaniu windykacyjnym poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr. ref.: ROK/02/11

Opis stanowiska:
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów;
  • Utrzymywanie stałego Kontaktu z Klientami,
  • Obsługa infolinii - Centrum Obsługi Klienta;
  • Przygotowywanie i opracowywanie prezentacji, raportów, zestawień i analiz.
Wymagania:
  • Łatwość w nawiązywaniu dobrych relacji z Klientami;
  • Kreatywność i samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań;
  • Wysoka motywacja do skutecznego działania;
  • Gotowość do podejmowania wyzwań i inicjatyw;
  • Umiejętność aktywnej sprzedaży;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • Ciekawą i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się Kancelarii;
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach;
  • Premię od osiąganych wyników;
  • Związanie się z wiarygodnym, stabilnym i rozwojowym pracodawcą.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Prawną „Lexus“ Spółka Komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Opatowickiej 130 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).