Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Referent ds. Księgowości

Wezyr Holiday Service Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4941 dni temu

Ogłoszenie numer: 128827, z dnia 2011-01-05

Wezyr Holiday Service Sp. z o.o. jest wiodącym Tour Operatorem w Polsce specjalizującym się w organizowaniu wyjazdów do Turcji. Jesteśmy biurem, które od 10 lat z powodzeniem odnosi sukcesy na polskim rynku turystycznym.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: AR/1210/Pa

Opis stanowiska

  • wprowadzanie danych do programu
  • prowadzenie rozliczeń należności i zobowiązań pod kontrolą Księgowej
  • bieżąca kontrola rozrachunków
  • wyjaśnianie niezgodności
  • wsparcie działu księgowości w innych pracach biurowych

Wymagania

  • minimum średnie wykształcenie, mile widziane ekonomiczne
  • dobra znajomość pakietu Office
  • znajomość podstaw rachunkowości
  • znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • zaangażowanie, cierpliwość, elastyczność
  • wysoka kultura osobista  i komunikatywność

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pakiet medyczny
  • stabilne zatrudnienie i naukę pod opieką doświadczonych pracowników

Poznaj

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego Coral Travel Group, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych: Dominikana, Tajlandia i Zjednoczone Emiraty Arabskie.