Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Referent ds. kosztów

Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
wielkopolskie
praca stacjonarna
5179 dni temu

Ogłoszenie numer: 101931, z dnia 2010-06-11

Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi w Poznaniu jest Szpitalem Klinicznym, którego organem założycielskim jest Uniwersytet Medyczny im. K.Marcinkowskiego w Poznaniu. Tradycja Szpitala sięga lat 50-tych XX w. kiedy to z inicjatywy Profesora Degi powstaje Państwowy Szpital Kliniczny w Poznaniu. Obecnie w Szpitalu działa 8 Klinik i 15 Oddziałów medycznych, a zatrudnienie przekracza 700 osób.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • gromadzenie, ewidencjonowanie i sprawdzanie danych kosztowych sporządzonych przez inne komórki organizacyjne
  • odpowiednie kwalifikowanie i rozliczanie kosztów w ramach ośrodków kosztów
  • wstępna analiza kosztów, sporządzanie zestawień
  • opis i wycena procedur medycznych

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe ekonomiczne
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość pakietu Office, a w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel
  • umiejętności interpersonalne i analityczne
  • dokładność, systematyczność oraz samodzielność
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • pracę w wymiarze całego etatu
  • umowę na czas określony z możliwością przedłużenia (umowa na zastępstwo na okres 12 m-cy)
  • dobrą atmosferę pracy