Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Referent ds. handlu

Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego
Poznań
praca stacjonarna
4968 dni temu

Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego Hurtownia w Poznaniu zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:
  • fakturowanie
  • przyjmowanie zamówień
  • obsługa klientów
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenie min. średnie
  • biegła obsługa systemu Windows -
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • umowę o pracę na zastępstwo
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia
  • prace w młodym zespole
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego w Białymstoku została założona w 1991 roku.
Inicjatorem i pomysłodawcą wspólnych działań były największe Spółdzielnie Mleczarskie funkcjonujące i zlokalizowane na terenie Podlasia.
Nasz kapitał jest w 100% Polski, a właścicielami firmy są rolnicy będący producentami mleka.