Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Referent ds. Handlu - Kasjer

Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego
Poznań
praca stacjonarna
4912 dni temu

Duża Firma Handlowa - dystrybutor artykułów mleczarskich

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:
  • Praca przy obsłudze klienta w hurtowni spożywczej, pracy w systemie zmianowym oraz wczesnych godzinach rannych
Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia na stanowisku pracy kasjera,
  • wykształcenia min. średniego,
  • biegła obsługa systemu Windows,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywnośś,
  • dyspozycyjność
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pracę w młodym zespole,
  • szkolenia.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego w Białymstoku została założona w 1991 roku.
Inicjatorem i pomysłodawcą wspólnych działań były największe Spółdzielnie Mleczarskie funkcjonujące i zlokalizowane na terenie Podlasia.
Nasz kapitał jest w 100% Polski, a właścicielami firmy są rolnicy będący producentami mleka.