Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Rawa Mazowiecka
Referent ds. Administracji Sprzedaży

Arcelor Construction Polska Sp. z o.o.
Rawa Mazowiecka
praca stacjonarna
6118 dni temu

Ogłoszenie numer: 35928, z dnia 2007-10-16

Arcelor Mittal jest największą światowa firmą stalową, zatrudniającą 320 tysięcy pracowników w ponad 60 krajach. W 2006r. firmy Mittal Steel i Arcelor, zajmujące odpowiednio pierwsze i drugie miejsce na świecie - połączyły się. Arcelor Construction Polska Sp. z o.o. jest obecnie częścią międzynarodowego koncernu stalowego Arcelor Mittal

Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka

Opis stanowiska

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie zapewnienie sprawnie działającego zaplecza administracyjnego dla przedstawicieli regionalnych oraz stały nadzór nad procesem realizacji zamówień.

Wymagania

Idealny kandydat powinien posiadać: • wykształcenie wyższe • dobrą znajomość pakietu Ms Office • umiejętność płynnej komunikacji w języku angielskim • dobrą organizację pracy, dokładność, zdyscyplinowanie • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych • zaangażowanie i pasję w działaniu

Oferujemy

Arcelor Construction Polska oferuje w zamian możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku oraz pracę w młodym, dynamicznym oraz zaangażowanym zespole, nastawionym na wspólne osiąganie celów.