Zobacz więcej ofert pracy

Redaktor

Openzone Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5623 dni temu

Ogłoszenie numer: 65993, z dnia 2009-05-26

Prężnie rozwijająca się firma poszukuje osoby na stanowisko:

Redaktor

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Firma Openzone Sp. z o.o. poszukuje samodzielnej i kreatywnej osoby do redagowania i tworzenia tekstów na wybrane tematy.

Wymagania

  • Umiejętność swobodnego operowania słowem, zbierania i docierania do informacji,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym wolne tłumaczenie tekstów z serwisów zagranicznych,
  • Mile widziane zainteresowanie Internetem i nowymi technologiami.
  • Wymagamy znajomości obsługi Microsoft Office oraz OpenOffice.
    Wiek i staż nie gra roli, liczą się umiejętności.

Oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę w młodym i zgranym zespole,
  • Miłą i przyjemną atmosferę w firmie,
  • Możliwość pracy na zlecenie, pracy na pełnym etacie, pracy zdalnej.