Zobacz więcej ofert pracy

Redaktor

Oficyna Wydawnicza Oikos
Warszawa
praca stacjonarna
7078 dni temu

Ogłoszenie numer: 11117, z dnia 2005-05-02

Wydawnictwo zajmuje się wydawaniem niskodankładowych czasopism specjalistycznych.

Redaktor

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Redaktor do czasopisma o tematyce mechanizacja rolnictwa

Wymagania

- wykształcenie rolnicze/rolniczo-techniczne/rolniczo-ekonomiczne, - znajomość maszyn i urządzeń rolniczych, - dobra znajomość języka polskiego, - znajomość obsługi komputera, - samodzielność, kreatywność i umiejętność organizacji pracy, - dyspozycyjność, - prawo jazdy, - pożądany status absolwenta lub studenta 5-go roku studiów.

Oferujemy

- stałe wynagrodzenie po okresie próbnym, - możliwość dalszego kształcenia lub nauki, - godziny pracy do indywidualnego ustalenia.