Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Redaktor Naczelny Mazowieckie
Redaktor portalu internetowego

Web-Net
mazowieckie
praca stacjonarna
4606 dni temu

Ogłoszenie numer: 175050, z dnia 2011-12-06

Web-Net

Firma Web-Net to nowe przedsięwzięcie znanych polskich inwestorów. Firma uruchamia teraz 335 portali lokalnych np. http://portal-warszawa.pl/ czy http://portal-legionowo.pl/ i wiele innych.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Poszukujemy osób chętnych do odbycia płatnej praktyki dziennikarskiej w jednym z 335 portali internetowych o tematyce lokalnej.

Zakres obowiązków:

  • pisanie i redagowanie artykułów
  • pozyskiwanie materiałów i grafiki od partnerów lub wyszukiwanie ich w internecie
  • umieszczanie treści na stronie za pomocą CMS
  • koordynowanie działania portalu
  • kontakt z najważniejszymi partnerami firmy
  • pełna odpowiedzialność za działanie portalu

Wymagania

  • umiejętność pisania tekstów na podstawie źródeł
  • umiejętność wyszukiwania materiałów
  • bardzo dobra znajomość zasad pisowni polskiej
  • orientacja w zagadnieniach marketingowych będzie atutem
  • umiejętność szybkiego uczenia się

Oferujemy

  • ciekawą, ale wymagającą pracę w bardzo dynamicznym środowisku branży internetowej
  • szybkie podejmowanie decyzji dzięki płaskiej hierarchii
  • dynamiczne, przyjazne środowisko pracy w młodym i sympatycznym zespole
  • możliwość szybkiego rozwoju