Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Redaktor kordynator witryny internetowej o temat. wnętrzarskiej

DomDesign
mazowieckie
praca stacjonarna
5399 dni temu

Ogłoszenie numer: 77216, z dnia 2009-10-05

DomDesign

www.domdesign.pl to nowy portal o nie przeciętnych ambicjach wypromowania się na przewodnika design.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Szukamy dynamicznej osoby z doświadczeniem w branży wnętrzarskiej, portalowej lub reklamowej. Osoba ta jako koordynator będzie miała za zadanie zarządzanie treścią portalu, współtworzenie wizerunku portalu , pozyskiwanie reklamodawców , utrzymywanie kontaktu z klientami. Budowanie zespołu redakcyjnego. Portal domdesign.pl

Wymagania

Znajomośc branży wnętrzarskiej, dobra znajomosc komputera,

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie