Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
REDAKTOR | dla serwisu internetowego o tematyce gospodarczo-biznesowej

Online-Skills sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5216 dni temu

Ogłoszenie numer: 97504, z dnia 2010-05-04

REDAKTOR
dla serwisu internetowego o tematyce gospodarczo-biznesowej

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku REDAKTORA będzie odpowiedzialna za:
  • kompletację i koordynację zespołu redakcyjnego (autorów),
  • czytanie, oglądanie, ocenę, redagowanie oraz korektę tekstów,
  • opracowywanie tematów do publikacji na portalu.

Wymagania

  • tytuł zawodowy magistra lub równorzędny,
  • autor lub współautor co najmniej 3 artykułów/publikacji opatrzonych symbolem ISBN lub ISSN,
  • znajomość tematyki gospodarczo-biznesowej, a szczególnie innowacji w biznesie.

Oferujemy

  • stałą pracę w nowo powstającym zespole redakcyjnym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.