Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Bielany Wrocławskie
Recruitment Marketing Manager

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.
Bielany Wrocławskie
pełny etat
umowa o pracę
praca hybrydowa
rekrutacja online
386 dni temu

OTTO Work Force jest firmą specjalizującą się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Twój zakres obowiązków:

·        Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej holdingu oraz kampanii marketingowych w ramach międzynarodowych projektów

·        Opracowywanie oraz wdrażanie nowych metod pozyskiwania leadów rekrutacyjnych

·        Zarządzanie lejkami marketingowymi

·        Rozwijanie analityki w celu mierzenia efektów kampanii (online i offline), w tym raportowanie danych i wniosków bezpośrednio do Zarządu

·        Przygotowywanie kampanii marketingowych online i offline, w tym tworzenie reklam rekrutacyjnych

·        Social media marketing

·        Bezpośrednia współpraca z Zarządem i pozostałymi działami w firmie

·        Zarządzanie projektami marketingowymi

·        Zarządzanie kilkuosobowym zespołem marketingu

·        Nawiązywanie współpracy z zewnętrznymi dostawcami (domy mediowe, agencje marketingowe, influencerzy itp.)

·        Minimum kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu różnymi obszarami marketingu, a przede wszystkim marketing online (SEO, SEM, Analytics, Google Tag Manager, FB Ads, LinkedIn Ads, social media)

·        Praktyczna umiejętność tworzenia strategii marketingowych, poparta sukcesami

·        Wiedza i doświadczenie w zakresie skutecznego generowania leadów

·        Umiejętność analizy danych marketingowych, rekomendacja działań mających na celu wzrost ilości jakościowych leadów na podstawie danych analitycznych

·        Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie – warunek konieczny)

·        Wykształcenie wyższe: Marketing, Public Relations lub kierunki pokrewne

·        Samodzielność w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji

·        Otwartość na zmiany, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu

·        Nastawienie na szukanie rozwiązań, kreatywność

·        Doświadczenie w zarządzaniu projektami

·        Mile widziana znajomość branży agencji pracy

·        dofinasowanie do karty Multisport

·        platforma mybenfit

·        możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej

·        możliwość dofinasowanie nauki języków oraz szkoleń

·        możliwość przystąpienia do prywatnego ubezpieczenia na życie

·         program rekomendacji pracowników

·         możliwość pracy w systemie hybrydowym

·        team buildingi, imprezy świąteczne

·        swobodny dress code

·        kawa, herbata, owoce

·        ogólnodostępny parking dla pracowników

·        świąteczne i okazjonalne karty przedpłacone

·        świętowanie urodzin

·         wyprawka dla dziecka

·         inicjatywy dobroczynne

·        tematyczne spotkania integracyjne

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Poznaj

OTTO Work Force

Od momentu powstania w 2000 roku, OTTO Work Force stało się największym międzynarodowym dostawcą usług pośrednictwa pracy w Europie, posiadającym biura w HOLANDII, POLSCE, NIEMCZECH, BUŁGARII, RUMUNII, CZECHACH, SŁOWACJI, WĘGRZECH, CHORWACJI, a także UKRAINIE i MOŁDAWII. OTTO wierzy w rynek pracy bez granic i stawia na innowacyjność oraz szacunek dla pracowników międzynarodowych.