Zobacz więcej ofert pracy

RECEPJONISTKA

Staff Partners
Warszawa
praca stacjonarna
5331 dni temu

Ogłoszenie numer: 91359, z dnia 2010-02-12

Miejsce pracy: Warszawa Nr licencji Ministerstwa Pracy: 386/3

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: LUK/WAW

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko Recepcjonistka Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należało będzie: - reprezentowanie firmy - obsługa centrali telefonicznej - prowadzenie korespondencji - rejestracja korespondencji wychodzącej i przychodzącej - rejestracja i kontrolowanie przebiegu faktur - współpraca z firmą kurierską - przyjmowanie gości - koordynacja przebiegu informacji w firmie

Wymagania

- b. dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) - b. dobra znajomość języka rosyjskiego (w mowie i piśmie) - b. dobra znajomość pakietu Microsoft Office - 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - wysoka kultura osobista - wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne - doskonała organizacja pracy

Oferujemy

- praca w dynamicznie rozwijającej się firmie - w pełnym wymiarze czasu pracy - atrakcyjne wynagrodzenie - umowa o pracę

Poznaj

Grupa Staff Partners to sprawdzony dostawca usług w obszarze nowoczesnego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi.

Współpracę z Klientem opieramy na budowaniu partnerskich relacji, rzetelnej obsłudze i przejrzystej ofercie cenowej.

Od początku 2003 roku naszą działalność skupiamy na skutecznych rekrutacjach, elastycznej pracy tymczasowej i profesjonalnej obsłudze kadrowo-płacowej.

Nasze usługi realizowane są przez zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach, gwarantujący indywidualne podejście do każdego projektu.

Kompleksowość oferty Staff Partners pozwala naszym Klientom skupić działania na realizacji celów strategicznych dzięki powierzeniu tematyki kadrowej w ręce naszych ekspertów.