Zobacz więcej ofert pracy

Recepcjonistka

M&M Logistk Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa Annopol
praca stacjonarna
5606 dni temu

Ogłoszenie numer: 59780, z dnia 2009-03-13

jest znaną międzynarodową grupą oferującą najwyższej jakości, kompleksową obsługę spedycyjną w przewozach drogowych, kolejowych, lotniczych, morskich oraz pełne spektrum nowoczesnych usług logistycznych

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa Annopol

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna w szczególności za :
  • Obieg dokumentów w firmie
  • Dbanie o sprawny przepływ informacji
  • Obsługę centrali telefonicznej
  • Obsługę korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Administrację biurową: zakupy materiałów biurowych
  • Pomoc w organizacji spotkań, szkoleń i konferencji.
  • Zlecone prace biurowe
  • Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Przynajmniej półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomości pakietu MS Office
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Umiejętność organizacji własnej pracy
  • Zaangażowanie
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość dokształcania i doskonalenia zawodowego