Zobacz więcej ofert pracy

Recepcjonistka

EFL Service SA PL. Orląt Lwowskich 1, 53-605 Wrocław
Wrocław
praca stacjonarna
6046 dni temu

Ogłoszenie numer: 39014, z dnia 2008-01-25

EFL Service SA działa na rynku od 1994 r. wraz z EFL SA i LUKAS BANK należy do francuskiej grupy finansowej Credit Agricole SA. Firma zarządza biurowcem "Centrum Orląt" oraz nieruchomościami we Wrocławiu, prowadzi portal internetowy AUTOEFL.com.pl, zajmuje się windykacją wierzytelności. EFL Service SA jest Zakładem Pracy Chronionej

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: rec01

Opis stanowiska

Do siedziby naszej firmy - biurowca "Centrum Orląt" poszukujemy pracownika na stanowisko Recepcjonistki. Do zadań Recepcjonistki należy: -obsługa gości i klientów biurowca "Centrum Orląt" -przyjmowanie i wysyłanie korespondencji firmy -współpraca z recepcjami Firm-Najemców biurowca "Centrum Orląt" -dbanie o dobry wizerunek recepcji -obsługa urządzeń biurowych

Wymagania

-orzeczony stopień niepełnosprawności -wykształcenie min. średnie -znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym -łatwość nawiązywania kontaktów -miła aparycja -znajomość obsługi komputera: środowisko Windows, pakiet Office, Internet -doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

-pracę w młodym i dynamicznym zespole -możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie należącej do dużej międzynarodowej grupy finansowej -stabilne warunki zatrudnienie (umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy) -bogaty pakiet świadczeń socjalnych