Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Recepcjonistka

Serwis Personalny Sp. z o.o.
wielkopolskie, Rokietnica k/Poznania
praca stacjonarna
6055 dni temu

Ogłoszenie numer: 38340, z dnia 2007-12-31

Serwis Personalny Sp. z o.o. (1428/3) Agencja Pracy Tymczasowej Zajmuje się poszukiwaniem kandydatów do pracy dla klientów w kraju i za granicą.

Miejsce pracy: wielkopolskie, Rokietnica k/Poznania

Nr Ref.: REC/SP/ROK

Opis stanowiska

- Obsługa telefoniczna klientów firmy (przyjmowanie rozmów, rozpoznawanie problemów z jakimi dzwonią klienci, przekierowywanie rozmów) - Wysyłanie i odbieranie korespondencji mailowej oraz listownej - Dokonywanie rezerwacji dla klientów i pracowników firmy (lotniczych, hotelowych itp.) - Obsługa urządzeń biurowych - Opieka nad gośćmi oczekującymi w recepcji - Serwowanie napojów, przekąsek itp oczekującym w recepcji, jak i np. do sali konferencyjnej podczas spotkań z gośćmi firmy - Dbanie o dobry wizerunek recepcji - Dbanie o dobrą atmosferę pracy

Wymagania

- Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym - Miła aparycja - Wysoka kultura osobista - Duże umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne - Umiejętność organizacji pracy - Zaangażowanie i motywacja do pracy - Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie - Stałe godziny pracy - Rozwijającą i interesującą pracę