Zobacz więcej ofert pracy

Recepcjonistka

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6646 dni temu

Ogłoszenie numer: 20605, z dnia 2006-06-05

Jako agencja pracy, szukamy kandydatek/kandydatów do pracy w recepcji na część etatu u naszego Klienta - firmy działającej w branży informatycznej.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: REC.

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - dużej firmy działającej w branży informatycznej, poszukujemy osób do pracy w recepcji na część etatu: od 4 do 6 godzin dziennie. Praca najczęściej będzie się rozpoczynała od godziny 12 w południe. Jest to praca w dni robocze od poniedziałku do piątku. Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie wykonywała m. in. takie obowiązki jak: - odbieranie telefonów i łączenie rozmów telefonicznych; - obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej; - udzielanie informacji osobom przychodzącym do firmy; - obsługa komputera.

Wymagania

- dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie; - znajomość obsługi komputera; - min. średnie wykształcenie; - dobra prezencja; - komunikatywność i uprzejmość.

Oferujemy

Zatrudnienie na umowę o pracę na część etatu i solidne wynagrodzenie.