Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
recepcjonistka w salonie skuterów

AMICAR sp.j.
Wrocław
praca stacjonarna
6414 dni temu

Ogłoszenie numer: 27767, z dnia 2007-03-28

Firma istnieje od 1991 roku. Jest dealerem samochodów Fiat. Od 2006 roku sprzedaje i serwisuje także skutery i motocykle. Intensywnie rozwija ten sektor działalności.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

osoba pracująca w biurze obsługi klienta serwisu i salonu sprzedaży skuterów i motocykli. Przyjmowanie zleceń, prezentacja oferty, udzielanie informacji, odbieranie telefonów, prace biurowe.

Wymagania

Wykształcenie minimum średnie. Znajomość obsługi komputera. Łatwość nawiązywania kontaktu z klientem. Zainteresowanie motoryzacją. Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

Szkolenia produktowe i kierunkowe dla danego stanowiska. Pracę w rozwijającej się firmie. Po okresie próbnym wynagrodzenie zależne od wyników.