Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6320 dni temu

Ogłoszenie numer: 28628, z dnia 2007-03-29

Jako agencja pracy, szukamy kandydatki/kandydata do pracy dla firmy usługowej na stanowisku

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: REC.

Opis stanowiska

Jest to praca na pełen etat od poniedziałku do piątku. Jest to praca od 2 kwietnia na okres 1-2 m-cy z możliwością przedłużenia - przy wyższych kwalifikacjach. Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało: - obsługa telefoniczna; - rejestracja korespondencji; - pisanie pism; - wykonywanie innych zadań na zlecenie przełożonego. Firma mieści się w Warszawie w rejonie Siekierek.

Wymagania

- konieczna dobra lub bardzo dobra znajomość j. niemieckiego; - dobra znajomość aplikacji Microsoft Office; - komunikatywność i umiejętność pracy w zespole; - pracowitość, otwartość na przyswajanie nowych zagadnień;

Oferujemy

Wynagrodzenie w wysokości 2000 zł brutto, a w przypadku przedłużenia pracy po okresie 2 m-cy - bardziej odpowiedzialne stanowisko i podwyżkę pensji.