Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Recepcjonistka/recepcjonista

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6682 dni temu

Ogłoszenie numer: 19081, z dnia 2006-03-31

Jako agencja pośrednictwa pracy, poszukujemy kandydatek/kandydatów na stan. RECEPCJONISTKI dla naszego Klienta - firmy działającej w branży medycznej.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: REC.

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie m. in. należało: - odbieranie telefonów i łączenie rozmów telefonicznych; - wykonywanie tłumaczeń z j. francuskiego na j. polski i odwrotnie; - obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej. Pracodawca ma swoją siedzibę w rejonie Ursusa.

Wymagania

- konieczna bardzo dobra znajomość j. francuskiego w mowie i piśmie; - min. średnie wykształcenie; - znajomość obsługi progr. Word, poczty mailowej i Internetu; - dobra prezencja, pogodne usposobienie.