Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Recepcjonistka/ Recepcjonista

KenBIT Koenig i Wspólnicy Sp.j.
Warszawa
praca stacjonarna
4995 dni temu

Firma KenBIT dostarcza systemy telekomunikacyjne i systemy informatyczne dla instytucji państwowych. Zajmujemy się integracją systemów łączności przewodowej z systemami łączności radiowej i satelitarnej jak również dostawą kompleksowych rozwiązań w zakresie systemów informatycznych z zakresu rozpoznania i walki elektronicznej, wspomagania dowodzenia i zarządzania kryzysowego.

Poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • obsługa administracyjna biura: archiwizacja zamówień, wykaz korespondencji przychodzącej
  • obsługa połączeń telefonicznych
  • współpraca z firmami zewnętrznymi (m.in. firmy kurierskie)
  • kontrola nad terminowym i prawidłowym obiegiem dokumentów
  • tworzenie zestawień faktur i raportów miesięcznych
  • opieka nad salą konferencyjną i przebiegiem spotkań
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość Microsoft Office w szczególności programu Excel
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • min. podstawowa znajomość zasad wystawiania faktur, obiegu dokumentów
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • odpowiedzialność i terminowość w wykonywaniu zadań
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pakiet medyczny