Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Recepcjonistka / Recepcjonista - Kasjer / Kasjerka

Ursyn Car
Warszawa, Warszawa Ursynów
3 900 - 4 500 zł brutto/mies.
specjalista (mid) / pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
872 dni temu

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa Ursynów

Zadania:
  • opieka i komunikacja z klientami,
  • kierowanie sprawy do właściwych stanowisk,
  • nadzór nad wykonaniem powierzonych zadań
  • nadzór nad dotrzymaniem ustalanych terminów
  • obsługa kasy fiskalnej
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • obsługa pakietu MS Office
Oferujemy:
  • umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • miłą atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Poznaj

Ursyn Car

Ursyn Car najstarszy autoryzowany serwis Forda w Warszawie. Istniejemy od 1980 roku na na warszawskim Ursynowie, w 2007 roku została otwarta filia Ursyn Car w Piasecznie.