Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Recepcjonistka - Pracownik Biurowy

Eurotel S.A.
Gdańsk
praca stacjonarna
4825 dni temu

Eurotel S.A. jest ogólnopolską firmą handlową działającą od 15 lat na rynku i zarządzającą siecią prawie 300 salonów sprzedaży w ramach sieci Era i Play.

Od 2006 Spółka jest notowana na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Więcej informacji o firmie na stronie internetowej pod adresem www.eurotel.pl

Nr Ref.: REC/04/11

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania Spółki
  • prowadzenie i ewidencjonowanie korespondencji
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów i prawidłowy przepływ informacji
  • obsługa centrali telefonicznej
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie
  • obsługa pakietu MS Office
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)