Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Recepcjonistka / Asystentka administracji

Fraikin Polska sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5126 dni temu

Ogłoszenie numer: 108777, z dnia 2010-08-03

Dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • nadzór nad obrotem dokumentów odnośnie działalności firmy
  • obsługa kontaktów z klientem i kooperantami
  • zaopatrzenie biura w materiały biurowe
  • prace administracyjno - biurowe

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zdolności analityczne i organizacyjne
  • samodzielność, odpowiedzialność
  • wysoka kultura osobista i umiejętność kontaktu z klientem
  • biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych
  • znajomość jęz. angielskiego

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie i stabilne warunki zatrudnienia.