Zobacz więcej ofert pracy

Recepcjonista

Lions S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
5236 dni temu

Ogłoszenie numer: 99594, z dnia 2010-05-18

Lions S.A.

Firma istnieje od 2003 roku. Specjalizacja w inwestycjach w nieruchomości, obsługa nieruchomości. Certyfikat ISO 9001:2008 usługi hotelowe. W trakcie uruchamiania 5***** hotelu we Wrocławiu

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Recepcjonista do obsługi recepcji w ApartHotelu we wrocławskim Rynku.

Wymagania

  • Znajomosć j. angielskiego, mile widziany niemiecki.
  • Dyspozycyjność, miejsce zamieszkania max. 30 min od Rynku we Wrocławiu.
  • Najchętniej student lub studentka.
  • Praca na zmiany, również w niedziele.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego, darmowe lekcje angielskiego, kontakt z goścmi zagranicznymi.
  • Ciekawą pracę.
  • Możliwość pogodzenia ze studiami.
  • Mała, zgrana firma, praca w Rynku. Elastyczne godziny pracy.

Wynagrodzenie

Od 1000 do 3000 PLN