Zobacz więcej ofert pracy

Recepcjonista/ka

PURE HEALTH AND FITNESS
Koszalin
praca stacjonarna
4845 dni temu

Pure Health and Fitness oferuje szeroki zakres najnowocześniejszego sprzętu Cardio (wbudowany ekran telewizyjny), dwie sale treningowe. Zapewniamy również wielofunkcyjny sprzęt siłowy przeznaczony do wszechstronnego treningu.

Miejsce pracy: Koszalin

Oferujemy:
  • Praca od zaraz.
  • Oferujemy możliwość awansu.
Zadania:
  • Bezpośredni kontakt z klientem
  • Odbieranie telefonów
  • Podstawowa znajomość komputera
  • Poszukujemy recepcjonistów na cały etat
  • Praca zmianowa (2 zmiany)
  • Praca w weekendy
  • Praca wieczorami

Wymagania:
  • Szukamy ludzi otwartych,uśmiechniętych,aktywnych.
  • Poszukujemy osób dyspozycyjnych.
  • Poszukujemy osób odpowiedzialnych, które nie boją się nowych wyzwań.