Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Recepcjoniska/ Asystentka

Prowork
Warszawa
praca stacjonarna
6668 dni temu

Ogłoszenie numer: 19384, z dnia 2006-04-14

Prowork

Jesteśmy firmą zajmującą się wyjazdami edukacyjnymi jako Au Pair a także rekrutujemy pracowników do pracy w Wielkiej Brytanii.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

praca recepcyjna- odbieranie telefonów, prowadzenie korespondencji, skanowanie, kopiowanie dokumentów. Ponadto tłumaczenie dokumentów, udzielanie informacji o produktach firmy.

Wymagania

Niezbedna biegła znajomość angielskiego, umiejętność sprawnej pracy na komputerze i korzystania z zasobów internetu, b. dobra organizacja pracy, dokładność. Ze względu na profil firmy preferowana jest młoda osoba z doświadczeniem za granicą w pracy jako Au Pair. Chętnie zatrudnimy osobę studiującą zaocznie.

Oferujemy

Okres zatrudnienia: praca od zaraz w pełnym wymiarze godzin, 5 dni w tygodniu. Rozpoczęcie pracy: 2 połowa marca 2006